PIANO - PIANINO

Shitet nga: Endi 27 Shk 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Pianino ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim