PIANO PIANINO

Shitet nga: YLLI 02 Nën 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesim pianino fantastike.

Transporti falas !!

Cmimet e volitshme....

Gjithashtu, bejme edhe akordime te pianove.

Gjendemi ne Gjilan.

Kontakti 045 633 880 , 044 280 255
Gjithashtu ne Viber.
Reklama:
https://m.youtube.com/watch?v=xw6dTH-eenY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim