Pianino në gjendje të mirë

Shitet nga: Pianino 20 Sht 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Pianino në gjendje të mirë. Për më shumë kontaktoni në numrin 045805466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim