Pianino salloni ne Gjilan

Shitet nga: Ylli 14 Qer 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesim pianino fantastike. 

Transporti falas !! 

Cmimet e volitshme.... 

Gjithashtu, bejme edhe akordime te pianove.

Gjendemi ne Gjilan. 

Kontakti 045 633 880 , 044 280 255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim