Pianino

Shitet nga: Leonit Shaqiri 11 Jan 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ne gjendje shume te mire
ESCANEZ - Pianos
1277 Carouge - Geneve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim