Piano - Pianino fantastike

Shitet nga: Bajram 14 Maj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesim piano - pianino fantastike.

Transporti falas !!

Cmimet e volitshme....

Gjithashtu, bejme edhe akordime dhe servisime te tyre .

Gjendemi ne Gjilan.

Kontakti : , 045 633 880, 044 280 255, edhe në Viber.
Reklama:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10152980441546005&id=676666004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim