Piano CHAPPELL

Shitet nga: Tringa 11 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes pianon CHAPPELL pianoja eshte ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim