Piano CHAPPELL

Shitet nga: Haxhere 13 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet piano CHAPPELL e cila eshte ne gjendje te rregullt dhe e ruajtur siq shihet edhe ne foto per informata shtes na kontaktoni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim