Piano CHAPPELL

Shitet nga: Tringa 03 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes urgjent pianon CHAPPELL pianoja eshte ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrin e poshtshenuar apo edhe ne viber ne numrin +38649696847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim