Piano e ruajtur

Shitet nga: Arber 29 Nën 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shume e ruajtshme,,viber +41765335895
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim