Piano-pianino

Shitet nga: Ismeti 18 Sht 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet pianino me qmim te volitshem ,ne gjendje perfekte e ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim