Piano

Shitet nga: x 19 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes piano Klasike Uebel & Lecbleiter. ne gjendje te rregull po ka nevoj te Akordohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim