Piano

Shitet nga: Endi 27 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Piano ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim