Piano

Shitet nga: egzoni 26 Sht 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet piano e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim