Piano

Shitet nga: Niti 01 Jan 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet piano e ardhun nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim