Pianoja CHAPPELL

Shitet nga: Deon 27 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet pianoja CHAPPELL ne gjendje te rregullt se bashku me karrike per me shum na kontaktoni ne numrin 044275863 ne tel si dhe ne viber flm per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim