Pianon CHAPPELL

Shitet nga: Haxhere 22 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes pianon CHAPPELL eshte ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto per me shume informata kontaktoni ne numrin e poshtshenuar...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim