Pianon CHAPPELL

Shitet nga: Haxhere 01 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
SHES URGJENTISHT PIANON CHAPPEL PIANOJA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT SIQ SHIHET EDHE NE FOTO PER ME SHUM INFORMATA NA KONTAKTONI NE NUMRIN E POSHTSHENUAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim