Pianon CHAPPELL

Shitet nga: Deon 02 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes pianon CHAPPELL e cila eshte ne gjendje te rregullt dhe pak e perdorur se bashku me karrike per informata me te hollesishme mumd te na kontaktoni edhe ne viber ne numrin 044275863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim