Saksofonin yas 25

Shitet nga: visar bektashi 28 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
eshte ne gjendje shum te mir shum i ruajtun modeli yas 25 posedon qafore dhe kuferin
i ardhun nga zvicrra esht bler i ri dhe kurr skam bo muzik me to thjesht e kam mar si dekor .
Qmimi fundit 800Euro arsyja shum i ruajtun siq shihet ne foto .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim