Shes Pianinon

Shitet nga: Granit Leka 20 Nën 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Pianino , e perdorur , por prodhim zvicerian , e akorduar dhe gjithqka eshte ne rregull me te .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim