Shitet pianoja CHAPPELL

Shitet nga: Deon 05 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shtitet pianoja chappell se bashku me karrike siq shihet edhe ne foto er me shum info na kontaktoni ne numrin 044843599 ne tel si dhe viber flm per mirekuptimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim