Sint

Shitet nga: Avni 21 Shk 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
I ri pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim