Sint Bontempi

Shitet nga: mustaf 21 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sint Bontempi ne gjendje te rregullt me 141 efekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim