Sint KORG PA60

Shitet nga: Argtim 26 Tet 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes PA korg 60 ,

Sinti punon mirë , ka ritme të ndryshëm , si dhe ngjyra mjaftë të mira,,
Një nga tastet është i thyer , por prapë mundë të përdoret ai tast , përndryshe Sinti është në gjendje të rregullt,
Bashk me Sintin , e jap edhe çantën ku futet , gratis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim