Sint Yamaha PSR-243 MIDI KEYBOARD

Shitet nga: Lirik 26 Sht 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shum i mire per studio, me e perdor si midi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim