Sint korg 01

Shitet nga: Korg 13 Pri 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet sinti korg 01 shite Urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim