Piano Digjitale Yamaha

Shitet nga: Ali Zuzaku 22 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Digjitale
Piano eshte ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim