korg profesi

Shitet nga: Bekim 09 Nën 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
profesi eshtê në gjendje t rregullt me qant t mirë dhe qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim