pianino piano petrof

Shitet nga: premton 05 Tet 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet pianino PETROF , pak e perdorur, e kom ble t're para ni kohe , osht e mirmbajtur prej profesionisteve, n gjendje perfekte .
qmimi2700euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim