piano (pianino) ne shitje!

Shitet nga: Mevlud Rahimaj 28 Dhj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Pianino. firma RIPPEN. ne gjendje te rregullt, me akustik dhe timber shum te mire. Telat e ri.
per me shum kontaktoni ne 044316945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim