Bas Gitare

Shitet nga: Enver 06 Dhj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten Bass-Gitaret të inportuara nga Zvicra,
Keto pasije janë në gjendje të rregullt dhe mundeni mi provu para blerjes.

Çmimet per secilen janë:
1. PSK - 130€
2. CRATE - 130€
3. ARIA - 100€
4. EVANS 250 Wat EG301 - 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim