CD virutal dj

Shitet nga: arton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet cd virtual dj 7 e ardhur nga amerika orgjinale asht cd me licens me krejtaaa ja edhe fotot te cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim