DJ SET 3 Gramafona 1 rezerv Mixet Sound card

Shitet nga: Arber 20 Jan 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

649 EUR   749 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
DJ SET PROFESIONAL.
I perbere nga :

2 Gramafona profesional
1 gramafon eshte DJ TECH me usb, pa gjilpon 2 te tjeret jane ne gjendje te rregullt.
1 Mixet profesionale DJ TECH me mundesi lidhje me gramafona ose me cd player, gjithaashtu ka opsionin per lidhje me usb direkt, microphone input(mixing option)
2 programe traktor dhe deckadance me licenc. te papedrora dhe te pa hapura.
1 Kartel e zerit M-AUDIO Connectiv e cila ka 2 Pllaka TORQ VINYL nje ngjyre e zez tjetra e kuqe, dhe 2 cd per cd player nese dj perdor cd player.
TE GJITHA JANE QUALITET I LARTE te ardhura nga jashte te reja dhe shume pak te perdorura ne kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim