Dinacord i sapo ardhur nga zvicrraa

Shitet nga: Altin 24 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet dinakordii te interesuarit ne te lajmrohen ne numer tel +37744322837
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim