Dj Loni Gjilan

Shitet nga: Dj Loni Gjilan 23 Shk 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Bëjmë Muzikë për Ahengjet tuaja Familjare
që Ahengu Juaj të Mbetet i Pa Harruar na Kontaktoni
Muzikë dhe Zërim Profesional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim