Drajvera b&c de 85

Shitet nga: perparim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten drajverat b&c de 85 110 watt rms 220 power 2 inq qmimi fix ne viber +37745561360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim