Dynacord F5 dhe F9 pun dore - AKCIONN

Shitet nga: Kamagra 28 Tet 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   950 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes dynacord f9 satelita dhe f5 bas bina 60x46x60 pun dore. .. dimenzionet jan te njejta tek 4 kutijat
Ne bas bina EV 15" 400w me skretnic komplet, perfekt bas bina
Ne satelite DAS 10" 300w, dhe P. Audio drajver 2", komponente shum kualitative
p. s. satelitet nuk kan skretnic...i perdor permes skretnices aktive = active crossover

me ket qmim nuk gjen dot sistem 2+2, dhe te tinglloj kaq mir.e them bindshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim