Hk actor aktive

Shitet nga: premtim 07 Gsh 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
She's zerimin HK aktor dy satalita 600 watt RMS dy bassa 1000 waat RMS bassat e kan mundsi me ja lidh ni satalit ose bassbin deri 500 waat passive zerimi osht I ri dy dasme e kam perdor I ka kabllat e veta coverat stallakt prej CH ka ardh ky zerim osht shum I shtrjet po e jap lir kush e ka nafak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim