MIKSET PER DJ

Shitet nga: Shqipron 15 Jan 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
SHES URGJENTISHT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim