Marantz bose jbl infinity----u shit flm

Shitet nga: bashkim 27 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shit flm u shit flm..u shit flm...u shit flm

marantz pm-75

marantz bose jbl infinity

eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojn edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim