Marantz bose jbl

Shitet nga: bashkim 27 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Marantz st.50

Cd eshte ne gjendje perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim