Mikrofon me kartel te zerit

Shitet nga: liridon 05 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
mikrofoni esht i ri i ardhur nga amerika me kartel te zerit te interesuarit mund te kontaktojn ne nr te telefonit 044396468
044991960
faliminderit per mirkptom

qmimi i lir viq me hek se spom vyn
edhe me mikset lidhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim