Mikrofona

Shitet nga: perparim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten mikrofonat 15 copa ne viber +37745561360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim