Montarbo w17p

Shitet nga: Kamagra 09 Dhj 04:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 kutija montarbo w17p, te perdorura gjithsej nje sezon vere, ..kutija qe nuk bejn defekt asnjeher, kualitet, 600w 8ohm...per live nuk gjen dot me kualitet dhe te fuqishme si kto, per cmimin qe kan...kutijat jan ne Preshev dhe ne cmim kan llogarit transportin deri ne Gjilan

fotot origjinale, kutijat jan te ruajtura mjaft mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim