Nad bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 27 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   265 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
para perfocus me slave

eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim