Onkyo bose jbl...u shit flm

Shitet nga: bashkim 23 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shit flm..u shit flm...u shit flm


onkyo tx-nr509

perforcusi eshte ne gjendje perfekt

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim