Perforcues JVD

Shitet nga: Driton 09 Dhj 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes përforcus per zë (paeqall ) n gjendje te rregullt arsyja kam tjeter me te mir dhe nuk me hyn n pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim