Pioneer ergo per dj

Shitet nga: premtimi 10 Gsh 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet pioneer ergo per dj punon me serato virtual etj pa I perdort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim