Radio per vetur JVC

Shitet nga: astrit 25 Tet 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
eshte ne gjendje te mir ju garantoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim